Five best 0.2

7. srpna 2015 v 21:49 | Caroll♡ |  Co poslouchám?
Ahojte!

Tak dneska to bude v pořadí již druhý článek "Five best".

V této sérii jde o to, že já si každý měsíc vyberu pět písniček, které mi vzali dech a jsou momentálně mými "Five best". :) Tak se asi rovnou vrhneme na první pecku.


1. Diplo - Revolution (Unlike Pluto Mix)

Jo, ani já nežiji POUZE rockem. :) Jsou tu i písničky z... dejme tomu dup-stepového?... odvětví, které mě dokáží řádně nakopat! (A že tahle to fakt umí!)


2. Ashes Remain - Without You

Jak už název písně vypovídá o jejím obsahu, já vám mohu jen potvrdit, že tato "sad song" mě rozplakala tak hluboce, jako se mi dlouho žádná nepodařila. Při refrénu do mě nalila takové mrazení, jaké se mnohým nepodaří ani při orgasmu. (Ano, vážně.) Přesto bych tuto krásku nezařadila jako jednu z tisíce smutných písniček, kterých máme všichni až po krk. Tato vyniká... Už jen tím tvrdším zakončením. Prostě dokonalost.


3. Selena Gomez - Good For You

Tak tahle písnička u mě minulé dva týdny sklidila takové znásilňování tlačítka "replay", že to snad ani není možné. Upřímně, Selena Gomez je snad jediná zpěvačka z Disney, která mě ještě neomrzela. A že mě omrzely už všechny. Prostě Selena ne, ona je boží. A tahle písnička je ještě božejší.


4. Hollywood Undead - We Are

Tak tahle pecka mě dostala z celého měsíce asi nejvíc do kolen! Přísahám bohu, že jestli někdy uvidím Hollywood Undead naživo, tak se rozbrečím štěstím. A co se týče refrénu, vždycky, když se do něj zaposlouchám, tak se mi naježí husina po celém těle. Neskutečný...


5. The Weeknd - Or Nah (Remix) (Ft. Ty Dolla $ign & Wiz Khalifa)

Jakože The Weeknd je nejen ku*va sexy, tak je i ku*va nadanej... a sexy. Ale tahle písnička dokáže vzbudit v každém člověku aspoň trochu jeho nadrženého já a neříkejte mi, že ne. :D Text, instrumental a jejich hlasy mluví za vše. Or naaah. ♫Tak, tohle by bylo vše. :) Berte samozřejmě za tu celou dobu, kdy poslední/první Five best vyšel v dubnu a teď je srpen, takže mezitím je časová mezera 4 měsíce. Možná sepíšu ještě jeden Five best, aby se to vykompenzovalo, protože přeci jen jich je víc, já vybrala pouze ty, co mají největší grády. :D

Takže se mějte hezky:')
S láskou Caroll♡

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama