News 0.1 - Hromada smajlíků

27. května 2015 v 21:50 | Caroll♡ |  News
Ahojte ludíčkovia^^ (ne, neumím slovensky:DDD)

Já vím, že jsem se dlouho neozvala, ale však víte, škola, práce, rodina, kamarádi a do toho všeho náročnost mé osobnosti (a lenosti), tak se ozývám až teď. Ale! Rozhlodla jsem se zřídit novou rubriku "NEWS", která bude sloužit čistě mému výkecu, mým novinkám a novinkám mého blogu, bude to taková info rubrika pro vás a budu se snažit přidávat co nejvíc to půjde! :)

Tááákže :)Co se týče práce, upřímně to byl ostrej začátek, myslela jsem si, jak to bude lehký, jak se naučím pár sendvičů, něco poklidím a půjdu domu, nene. :D Je to fakt honička, ale dobrá na kondičku, takže (zní to ironicky) kdo chce zhubnout, šup do mekáče :DD Fakt to zní ironicky :D - Myslím brigádu lidi ! :D Zrovna dneska po škole jsem si to hned fofrovala do meka na směnu po extra dlouhém dni ve škole a věřte, myslela jsem, že v té kuchyni a u utírání a přinášení tácků usnu.. Takže dopíšu tento článek a půjdu hezky na kutě. :3

K psychologovi jdu 2.6. (konečně!), tak si s ním zase krásně pokecám, řeknu mu svoje, on se bude snažit pomoct mi a pak půjdu dom. Měla jsem tam jít 5.5. ale on to přeložil kvůli nemoci až na další měsíc a mě se díky tomu můj tlak na hrudi a bolest jak psychická, tak fyzická ještě zhoršila. Je pravda, že si nehorázně stěžuju, ale takhle to cítím, takže dokavaď bude možnost s tím něco udělat (a že teď ještě je), tak budu obíhat každého doktora, co existuje.. :) Prostě takhle žít nechci a ani nemůžu.. :)

A škola? Z angličtiny jsem se kur*a zlepšila! :O Mám 1-2! :OOO Co se týče matiky a chemie, 4, maximálně 3, víc to nezvládnu, u mě platí pravidlo "učím se jen to, co chci" ještě xkrát víc, než u normálního člověka. :D A když už jsme u školy, zítra máme klauzury z umění, tak mi držte palce!:) (I když si to asi všichni přečtou až tehdy, kdy už budu mít po klauzurách.. to je jedno!:D)

Zítra konečně volnooo!:3

Takže, to by bylo všechno z dnešních "NEWS" :D Pochybuju, že někoho bavilo číst moje posmajlíkovaný a puberťácký kecy, ale když už to budou news a bude to o mně, řekla jsem si, že bude dobré, když to napíšu i svým stylem psaní. :) A ano, to je hodně smajlíků:D
Každopádně děkuji za každé přečtení a za každý smysluplný komentář. :3

S láskou Caroll♡
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama